145. smečka vlčat (kluci 6 -11 let)

vedoucí: Václav Smolík - Glum

zástupci: Miroslav Hopfinger - Jistič, Miroslav Vítek - Čochtan, Jindřich Valenta - Vlk, Jan Kříž - Honza

Schůzky  probíhají každou středu od 16.30 do 18:30 v klubovně na rohu ulic Vzdušná a V Zahradní čtvrti na hřišti Tempo.

Historie oddílu, kterého je naše smečka součástí, sahá až do meziválečného období. Náš oddíl vychází z původních myšlenek skautingu a ačkoliv náš oddíl drží mnoho tradic, nasloucháme dětem a přizpůsobujeme se jejich novým potřebám a zájmům.

Snažíme se u dětí podporovat vztah k přírodě, k vlasti, k okolí a k lidem. Zároveň se snažíme podporovat osobní rozvoj kluků v oblastech, jako je zručnost, spolupráce, píle, či samostatnost. Pokud si o skautingu chcete přečíst více, pokračujte zde.

My, jako vedoucí činnost vykonáváme dobrovolně a bez nároku na odměnu, proto jsou příspěvky spíše symbolické. Na druhou stranu také očekáváme, že se nám rodiče členů budou snažit v naší činnosti vyjít vstříc a naší činnost podpořit.

Těšíme se, jestli se rozhodnete dát díte do naší smečky. V případě zájmu nás kontaktujte na 145smecka@skaut.cz

Václav Smolík - Glum smečka na táboře Ozvěn v roce 2018

smečka na távoře Ozvěn v roce 2018